Intrust Shute Shield Round 7: Team Lists

Westharbour 1st Grade v Penrith Shute Shield 2016 Rnd 6

Image: J.B Photography

Eastwood v Manly – Live on 7TWO

Eastwood (1-15)

Sam Needs, Ed Craig, Rob Lagudi, James Neale, Tom Alexander, Rhys Allen, Cohen Masson, George Kent, Max Page, Jai Ayoub, Jarome MacKenzie, Blake Sutton, Mike McDougall, Ben Shorter, John Grant.

Manly (1-15)

Hayden Stringer, James Hilterbrand, Mitch Lewis, William Cocker, Adrian Hall, Daniel Alley, Ethan Uili, Tuni Palau, Tim Donlan, Sam Lane, Tom Chesters, Nicolas Holton, Dennis Pili-Gaitau, Richard Hooper, Josh Turner.

Northern Suburbs v Gordon

Northern Suburbs (1-15)

Tyron Rota, Sam Kitchen, Lawance Hunting, James Brown, Nick Palmer, Michael Smith, Will Miller, Hugh Sinclair, Mitch Magrath, Angus Sinclair, Lochie Creagh, Irae Simone, Jordan Heyer, Richard Woolf, Josh Kay.

Gordon (1-15)

Tobias Gukibau, James Wilkinson, Jonny Latta, Ruairidh Wilson, Roni Scanaro, Jack MaGuire, Luke Papworth, James Lough/Jordan Goddard, Matt Hayter, Lachlan Mitchell, Pauli Balekana, Erik Moss, Tui Tuisavasii, Matt MacDougall, Barndon Quinn.

Parramatta v Southern Districts

Parramatta (1-15)

David Lolohea, Aaron Blacklock, Nigel Vaifale, Sevaro Domoni, Riley Carter, Andrew Cox, Pat Searson, Andrew Vatuvei, Kaleb Rech, John Poe, Niko Uele, Moa Maliepo, Trent Winterstein, Josh Minhinnick, Tom Woods.

Southern Districts (1-15)

Matt Gibbon, Brandon Paenga-Amosa, Duncan Chubb, Angus Ryan, Jake Douglas, Alex Perez, Sean Doyle, Kieran Black, Waldo Wessels, Mitch Walton, Matt Teki, Rohan Saifaloi, Denny Godinet, Luke Smart, Chris Nay.

Sydney University v Eastern Suburbs

Sydney University (1-15)

Alex Batho, Folau Fainga’a, Christopher Talakai, Lachlan Swinton, Tipiloma Kaveinga, Rohan O’Regan, Jackson McCalman, Jake Wainwright, Jake Gordon, Benjamin Hughes, Christian Kagiassis, Jim Stewart, Tom Carter, Matthew Narracott, Angus Roberts.

Eastern Suburbs (1-15)

Steve Findlay, Ryan Dalziel, Zach Faumuina, Fergus Lee-Warner, BJ Edwards, Tim Buchanan, Rowan Perry, Sam Stitcher, Jack Grant, Archie King, Fetongi Tuinauvai, Josh Toole, Alex Newsome, Tom Merrit, Will Paterson.

Penrith v Warringah

Penrith (1-15)

Chris Tiatia, Sam Siaki, Emanuele Fuamata, Tuitakau Kioa, Doug Want, Jason Havea, Benn Vai, Taunaola Kei, Joseph Faoagali, Laione Iosefa, Niko Dalivusa, Leti Sotega, Keti Puikala, Viliame Namoamou, Joseph Tafili.

Warringah (1-15)

Rory O’Connor, Luke Holmes, George Amosa, Jack Tompkins, Finlay Hillicks, John Mokofisi, Sam Crompton, Pierce Howell, Pat Curtin, Hamish Angus, Jack Sullivan, Rod Iona, Seb Wileman, Max Jones, Jamie Forbes.

West Harbour v Randwick

West Harbour (1-15)

Cam Orr, Todd Pearce, Junior Satiu, Jack Corry, Tom Games, Tom Patterson, Jordan Tuapou, Michael Fedo, Wayne Ngualuafe, Tayler Adams, Zac Guildford, David Minute, Kodie Hawkins, Justin Marsters, Liam Windon.

Randwick (1-15)

Andrew Tuala, Adam Freier, Michael Celona, Will Munro, Jock Armstrong, Nick Kellaway, Jack Johnston, Ned Hanigan, Harry Boileau, Andrew Deegan, Jack Pennington, Ben Starkey, Brogan Roods, Seamus Frost, Lachlan Anderson.