Intrust Shute Shield Round 7: 1st Grade Colts Team Lists

Screen Shot 2016-03-31 at 1.15.12 pm

Eastwood v Manly

Eastwood (1-15)

Jack Morrison, Max Stewart, Rhys Sherrif, Tim Anstee, Joesph Carbo, Jacob Bamford, Lachlan Anderson, Liam Robson, Tom O’Connor, James Day, Barton Picone, Jayden Stokes, Lachlan Burland, Charles Sheppard, Chris Orpen.

Manly (1-15)

Conor Davidson, Felix Marot, William McRae, Van Stewart, Kevin O’Connor, Harry Chapman, Matthew Schofield, Scott Williams, Jack Young, Ben Crerar, Dylan Bindczus, Joseph Williams, Jonte Kaplan, Lachlan Miller, Fraser Toohey.

Northern Suburbs v Gordon

Northern Suburbs (1-15)

James Margan, Evan Pritchard, Tyler Key, Jack Preece, Paddy Olver, Alex Ironside, Mat Psaltis, Kyle O’hara, Josh Lynch, Connor Winchester, Conor Menzies, Charlie King, Nick Clancy, Tom Gilbert, Dom Naylor.

Gordon (1-15)

Sean Dillon, Hosea Fotukava, Jack Bowditch, Beau Petterson, Jack Margin, Nic Burkett, James Lough, Brett Van Zyl, Steve Kirkby, James Dainton, Rory Vevers, Sam Lawson, Sione Afu, Marcus Hundt, Josh Thorndyke.

Parramatta v Southern Districts

Parramatta (1-15)

Jordan Loto’aniu, Jacob Bristowe, Ben Harkin, Romado Tuigamala, Joel Divertie, Harvard Mau, Ben Talamaivao, Liam Faoagali, Terry Fanolua, Josh Tupuola, Raui Poaru, Luke Delailoa, Siale Fifita, Fili Havea, Jaydon Lonergan.

Southern Districts (1-15)

Jacob Storey, Sama Mololo, Lachlan King, Damian Johnson, Pat Kuenzle, Dom McGrath, Henry Robertson, Lachlan Hennessey, Liam O’Connor, Brock Hammond, Jack Conen, Franky Calgulay, William Latu, Cooper Harris, Te Orangi Thompson.

Sydney University v Eastern Suburbs

Sydney University (1-15)

Alex Massima, Tom Horton, Harry Johnson-Holmes, Peter Fenwicke, Thomas William, Hugh Summerhayes, Lincoln Whiteley, Nick Champion de Crespigny, Banjo Travers, Theo Strang, Tim McCutcheon, Luke Lough, William McDonnell, Jatdon Fa’avae-Eli, Sam Renton.

Eastern Suburbs (1-15)

James King, Charlie Cooper, Archie Hall, Will Picone, James Shipway, Dan Howes, Tom Mahony, James Donato, Ted Pye, Joe Mackie, Declan Quin, Dan England, Ned Yeomans, Jake Prindiville, Dan Donato.

Penrith v Warringah

Penrith (1-15)

Richie Vahiu, John Pene, Pati Sinapati, Tuimasi Katafono, Tom Taufa, Liku Ma Tangi, Delahoya Manu, Solomona Iosefa, Sam Limbrey, Leonardo Talataina, Abraham Vae’laa, Bernie Saleve, Aidan Hopping, Jarrod Purcell, Isaiah Nuimata.

Warringah (1-15)

Rob Hill, Jack Nettleton, Richie Tupou, Andrew Davies, Cael Carmont, Luke Hurditch, Luke Milham, Wes Thomas, Josh Bate, Ben Marr, Scott McMurdo, Jerry Lemalu, Eserah Chee-Kam, Nathan Roberston, Josh Thompson.

West Harbour v Randwick

West Harbour (1-15)

TBC

Randwick (1-15)

Hame Tali, Tonga Tangatau, Harry Chapman, Nathaniel Gittoes, Tom Pirrodi, Sam Musgrove, Jack Hayson, Justin Cooper, Paddy Rumble, Reegan Carr, Sepesa Tarogi, Hamish Gordon, Steve Gibson, Jack Harrison, Billy Freeman.