Intrust Shute Shield: Round 14 Team Lists

Kaleb Rech 1

Warringah v Parramatta – Live on 7TWO

Warringah (1-15)

Rory O’Connor, Luke Holmes, Manessah Alaga, Jack Tompkins, Ben Adams, Sam Ward, Tom O’Connor, Paula Kaho, Josh Holmes, Hamish Angus, Harry Jones, Josh Gillard, Seb Wileman, Michael Adams, Tyson Davis.

Parramatta (1-15)

David Lolohea, Aaron Blacklock, Nigel Vaifale, Riley Carter, Senio Toleafoa, Andrew Cox, Pat Searson, Tyrone Viiga, Kaleb Rech, Robbie Mate, Robert Duff, Henry Teofilo, Josh Minhinnick, Hayden Cole, Tom Woods.

Manly v Southern Districts

Manly (1-15)

Mitch Lewis, Vance Elliot, Alex Westgarth, Hayden Stringer, Ryan Melrose, Daniel Alley, James Graham, Junior Palau, Matt Lucas, Sam Lane, Josh Turner, Nick Holton, Dennis Pili-Gaitau, Richard Hooper, Brenden Hartmann.

Southern Districts (1-15)

Matt Gibbon, Brandon Paenga-Amosa, Duncan Chubb, Angus Ryan, Fili Tufui, Alex Perez, Michael Osmond, Marcus Carbone, DeWet Roos, Mitch Walton, Ben Connolly, Rohan Saifoloi, Apolosi Latunipulu, Luke Smart, Chris Nay.

Randwick v Sydney University  

Randwick (1-15)

Sonny Satuala, Peter Nau, Tristan Goodbody, Will Munro, Ned Hanigan, Nick Kellaway, Mark Baldwin, Sam Croke, Mitch Short, Andrew Deegan, Seamus Frost, David Horwitz, Brogan Roods, Reece Robinson, Andrew Kellaway.

Sydney University (1-15)

Alex Batho, Folau Fainga’a, Christopher Talakai, Matthew Phillip, Calum Buckling, Rohan O’Regan, David Hickey, Jake Wainright, Jake Gordon, Benjamin Hughes, Christian Kagiassis, Tom Carter, Jim Stewart, Matthew Narracott, Angus Roberts.

Eastern Suburbs v Gordon

Eastern Suburbs (1-15)

Steve Findlay, Chris Pusi, Clay Brodie, Fergus Lee-Warner, Phil Mathers, BJ Edwards, Rowan Perry, Tim Buchanan, Angus Pulver, Archie King, Charlie Clifton, Josh Toole, Alex Newsome, Ratu Tagive, Dan Gallagher.

Gordon (1-15)

Nic Fraser, Tobias Guikabau, Ben Sala, Ronnie Scarano, Rui Wilson, Jack Maguire, Alex Gregory, Andrew Seton, Matt Hayter, Terry Preston, Brandan Quinn, Erik Moss, Matt MacDougal, Pauia Balenkana, Andrew Bligh.

West Harbour v Eastwood 

West Harbour (1-15)

Cam Orr, Dan Midgehall, Jack Corry, Tom Games, Tom Patterson, Jordan Tuapou, Michael Fedo, John Stapleton, Tayler Adams, Justin Masters, David Minute, William Wardlaw, Tim Hansen, Kodie Hawkins.

Eastwood (1-15)

Sam Needs, Hugh Roach, Rob Lagudi, James Neale, Tom Alexander, Michael Kovacic, Cohen Masson, Rhys Allen, Matt Gonzalez, Blake Sutton, Jarome MacKenzie, Tom Hill, John Grant, Tim Williams, Johnathan Malo.

Penrith v Northern Suburbs

Penrith (1-15)

Ikuna Manufetoa, Fergus Mitra, Emanuele Fuamata, Tuitakau Kioa, Tupea Mata’u, Taunaola Kei, Sam Saiki, Jason Haeva, Joseph Faoagali, Joseph Tafili, James Sopoaga, Junior Leo, Paueli Halafihi, Niko Dalivusa, Keti Puilkala.

Northern Suburbs (1-15)

Ezra Luxton, Sam Kitchen, Angus Ta’avao, Nick Palmer, Ben Matwijow, Michael Smith, Will Miller, Hugh Sinclair, Harry Emery, Angus Sinclair, Lochie Creagh, Irae Simone, Jordan Heyer, Richard Woolf, Kepu Lokotui.