Intrust Shute Shield: 1st Colts Team Lists

Screen Shot 2016-03-31 at 1.15.12 pm

Randwick v Eastwood

Randwick (1-15)

Hame Tali, Tonga Tangatau, Kieran Bonin, Justin Cooper, Joe Whitelock, Lochie Simpson, Jack Hayson, Jum Woodhill, Paddy Rumble, Tom Molloy, James Ramm, Hamish Gordon, Ronald Streeter Mason, Sepesa Tarogi, Billy Freeman.

Eastwood (1-15)

Nareg Nazarian, Max Stewart, Rhys Sherrif, Josh Bones, Charles Granger, Liam Robson, Hamish Fisher, Joseph Carbo, Louis Heaton, Sam Cale, Charles Shepherd, Lachlan Burland, Barton Picone, Thomas Koodrin, Josh Nohra.

Gordon v Manly 

Gordon (1-15)

Rob Lacinski, Hosea Fotukava, Sean Dillon, Beau Petterson, Jack Margin, Nic Burkett, James Lough, Elliot Gehrig, Steve Kirkby, James Dainton, Dom Mete, Josh Thorndyke, Sione Afu, Marcus Hundt, Rory Vevers.

Manly (1-15)

Conor Davidson, Felix Marot, Dom Duran, Van Stewart, Gus Verhoeven, Jared Palmer, Matthew Schofield, Scott Williams, Jack Young, Ben Crerar, Lachlan Miller, Joseph Williams, Dylan Bindczus, David Stenning, Fraser Toohey.

Parramatta v Northern Suburbs 

Parramatta (1-15)

Ben Harkin, Jacob Bristowe, Dylan Valeni, Ben Talamaivao, Joel Divertie, Romado Tuigamala, Peni Tuitupou, Liam Faoagali, Terry Fanolua, Netane Masima, Jayden Lonergan, Siale Fifita, Solomon Pita, Zac Tuala, Josh Tupuola.

Northern Suburbs (1-15)

James Margin, Evan Pritchard, Jakob Sedgman, Paddy Olver, Will Finley, Jack Preece, Matt Psaltis, Kyle Ohara, Nick Duffy, Connor Winchester, Will Connelly, Charlie King, Nick Clancy, Tom Gilbert, Dom Naylor.

Penrith v Southern Districts

Penrith (1-15)

Isaac Baldock, Isaac Harrison, John Pene, Tuimasi Katafono, Zeek Mafi, Hamish Matthews, Delahoya Manu, Tom Taufa, Jye Clapham ,Sam Limbrey, Poasa Nakaivalu, Ezekiel Seia, James Papu, Sam Tauilili, Aidan Hopping.

Southern Districts (1-15)

Jacob Storey, Gareth Thomas, Ezra Malolo, Damian Johnston, Simiki Lufe, Dom McGrath, Tony Rumore, Henry Robertson, Liam O’Connor, Ryan Carmody, Brodie Ford, Cooper Harris, William Latu, Te Orangi Thompson, Jack Conen.

Sydney University v West Harbour

Sydney University (1-15)

Alexander Massima, Tom Horton, Harry Johnson-Holmes, Peter Fenwicke, Lachlan Argirs, Max Girdler, George Lehmann, Lincoln Whiteley, Banjo Travers, Sam Renton, Eddy King, Luke Lough, William McDonnell, Alex MacDonald, Tim Clements.

West Harbour (1-15)

Paul Utaatu, Tametai Lomax, Sebastian Panama, Pillmi Felilia, Max Harper, Ray Wilson, Raymond Taufui, Drew Denford, Marcellous Rouse, Matt Thomas, Jacob Taylor, Danny Wilson, Chris Ebling, Nick Vatovec, Exau Taetuli.

Warringah v Eastern Suburbs

Warringah (1-15)

Ben Rooney, Andy Lloyd, Rob Hill, Cael Carmont, Andrew Davies, Luke Hurditch, Luke Milham , Wes Thomas, Josh Bate, Benn Marr, Scott McMurdo, Jaidyn Ma’afu, Jerry Lemalu, Esera Chee-Kam, Puni Aupuni.

Eastern Suburbs (1-15)

James King, Charlie Cooper, Archer Hall, Jack Digby, James Shipway, Toby Starkey, Charlie Smith, Daniel Howes, Ted Pye, Daniel England, Jake Prindiville, Ned Yeomans, Daniel Donato, Dylan Luisi, Jayden Wright.